L’Oréal Professionnel – Mythic Oil Line

Vlasové oleje v sade Mythic Oil majú dizajn luxusnej kozmetiky. Biela krabička s marockými vzormi v kovovo lesklých farbách púta pozornosť každého. Okrem toho, že dobre vynikajú na kúpeľňovej poličke, sú aj veľmi ergonomické. Pozdĺžne tvarovaná fľaštička vyrobená z pevného skla bola zúžená na mieste, kde zvyčajne držíte fľaštičku. Fľaštička sa z rúk nevyšmykuje, hoci sa sklo dá rozbiť.

Aplikácia je ľahšia vďaka praktickej pumpičke alebo rozprašovaču (v prípade shimmering oil).

loreal-professionnel-seria-mythic-oilMYTHIC OIL NOURISHING OIL

Pre koho?
Vlasový olej pre všetky typy vlasov.

Nourishing Mythic Oil je produkt s hĺbkovými a komplexnými účinkami. Dodáva vlasom esenciálne výživné ingrediencie, ktoré ovplyvňujú ich zdravie a vzhľad. Unique Mythic Oil Nourishing Oil krotí a zvýrazňuje pramene. Takmer okamžite sa absorbuje, viditeľne zlepšuje stav vlasov a nepriamo uľahčuje ich úpravu. Regulovanie levelu hydratácie, ochrana pred škodlivými faktormi a starostlivosť o vlasy na tej najvyššej úrovni sú výsledkom cenných ingrediencii, ktoré sa nachádzajú v L’Oreal Nourishing Oil:

  •  avokádový olej (Persea Gratissima Oil),
  •  hroznový olej (Vitis Vinifera Oil).

MYTHIC OIL RICH OIL

Pre koho?
Vlasový olej pre neposlušné, tvrdé, krepovatejúce vlasy, ktoré sú náročné na úpravu.

Špeciálna formula Mythic Controlling Oil bola vyvinutá pre skrotenie neposlušných vlasov, ale hlavne pre ich pestovanie. Len vtedy, keď sa vlasom navráti vitalita a zdravie, sú lesklé a jemné. Ak sa použije na vlhké vlasy, potom uľahčuje ich styling po umytí vlasov a na suché vlasy sa používa pri zafixovaní účesu. Mythic Rich Oil Makes uľahčuje česanie, zabraňuje zamotávaniu a dokonale vlasy vyhladzuje. Ochranu vlasov, regeneráciu, zjemnenie a antioxidanty poskytujú dva esenciálne oleje v L’Oreal Mythic Oil Controlling Oil, s bohatým zložením:

  •  argánový olej (Argania Spinosa Kernel Oil),
  •  ryžový olej (Oryza Sativa Bran Oil).

MYTHIC OIL COLOUR GLOW OIL

Pre koho?
Vlasový olej pre farbené a zosvetlené vlasy.

Viacúlohový vlasový olej L’Oreal Mythic Radiance Oil zaručuje hĺbkovú hydratáciu vlasov, ktorej nedostatok je hlavnou príčinou matných a drsných farbených vlasov. Pre oslabené vlasy v dôsledku farbenia bol vytvorený Mythic Oil Colour Glow Oil, ktorého úlohou je chrániť farbu pred vymývaním a posilniť ju. Olej podporuje lesk vlasov a dodáva im odlesky. Hodvábna jemnosť, nádherná farba a ľahkosť česania sú výsledkom kombinácie štyroch prírodných vlasových olejov:

  •  avokádový olej (Persea Gratissima Oil),
  •  hroznový olej(Vitis Vinifera Oil),
  •  brusnicový olej (Vaccinium Macrocarpon Seed Oil),
  •  ľanový olej (Linseed Oil).

MYTHIC OIL SHIMMERING OIL

Pre koho?
Vlasový olej pre vytvorenie odleskov na všetkých typoch vlasov.

Mythic Oil Shimmering Oil je produkt určený nie len na vlasy, ale aj na telo. Vyznačuje sa menšími vyživujúcimi a hydratujúcimi vlastnosťami, pretože jeho účinky sa zakladajú na zlepšení vzhľadu vlasov. Mythic Shimmering Oil vytvára na vlasoch trblietajúci efekt, pokrýva vlasy hodvábnym leskom. Ak sa nasprejuje na končeky vlasov, vytvorí na nich odlesky, a ak sa použije po celej dĺžke vlasov, vytvorí hru svetla, vďaka ktorej vlasy získajú trojrozmerný vzhľad. Formula, v ktorej plávajú trblietavé čiastočky, je samozrejme založená na rastlinných olejoch:

  •  sezamový olej (Sesamum Indicum Oil),
  •  mandľový olej (Prunus Amygdalus Dulcis Oils).

POROVNANIE – MYTHIC OIL

Vlasové oleje v rade Mythic Oil sú rôzne hlavne čo sa týka zloženia a vlastností. Skvelo to bolo vykreslené vyššie. Charakteristickou črtou všetkých olejov v tejto sade je nie celkom prírodné zloženie. Vo väčšine prípadov je na dva prírodné oleje niekoľko iných ingrediencii, okrem iných silikóny, alkoholy a vône, ktorým sa dalo vyhnúť.

Otázka vôňe je zaujímavou vecou. Všetky oleje (Nourishing Oil, Rich Oil a Colour Glow Oil) majú identickú vôňu. Ich vôňa je podobná parfumom, veľmi intenzívna a pripomína stylingové produkty na vlasy. Okrem posledného (Shimmering Oil), ktorý vonia oveľa lepšie, menej intenzívne a jemne. Vôňa tohto oleja je viac kvetinová.

Konzistencia vlasových olejov L’Oreal Mythic Oil je dosť tekutá. Dá sa ľahko dávkovať pomocou pumpičky a dokonale sa absorbuje do vlasov. Aj tu sa znovu líši formula Shimmering Mythic Oil, ktorá je oveľa viac tekutejšia a aplikuje sa pomocou spreja. Asi sa to týka aj toho, že je určený aj na telo.