Nanoil pre vlasy s nízkou, strednou a vysokou pórovitosťou

Exkluzívny dizajn nájdete medzi kozmetickými výrobkami dosť ťažko. Vlasové oleje Nanoil majú všetko čo potrebujú na to, aby pritiahli pozornosť. Každý z troch olejov má rovnakú elegantnú fľaštičku čiernej farby so zlatými detailmi a vrchnákom, vyrobeným z prírodného, tmavého dreva.

Sklenená fľaštička je štíhla, pevná a veľmi praktická, zatiaľ čo široká pumpička robí jeho používanie skutočným pôžitkom.

Avšak výzor nie je jediná vec, kvôli ktorej vlasový olej Nanoil vyniká. Tento produkt má unikátnu formulu, ktorá sa hodí k rôznej pórovitosti vlasov. Voľba prírodných olejov v zložení nebola náhodná, ale dokonale zodpovedá potrebám a požiadavkám vlasov. Preto má vlasový olej Nanoil tri verzie a každá z nich pôsobí nie len na povrchu vlasov, ale aj vo vnútri a na pokožke hlavy.Nanoil pre vlasy s nízkou, strednou a vysokou pórovitosťou

NANOIL PRE VLASY S NÍZKOU PÓROVITOSŤOU

Pre koho?
Vlasový olej pre vlasy s nízkou pórovitosťou je určený pre rovné, jemné vlasy, náročné na úpravu, náchylné k zaťaženiu a masteniu korienkov, ktoré si vyžadujú neustálu ochranu.

Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou je ideálnou zmesou deviatich prírodných olejov, bohatých na nasýtené mastné kyseliny, ktorých vlastnosti zodpovedajú potrebám vlasov s pevne spojenými kutikulami. Vďaka nim a dodatočným ingredienciám (panthenol, baicapil, kerastim, vitamíny A a E, UV filter) reguluje Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou procesy na pokožke hlavy, jej pH, upokojuje podráždenie a posilňuje vlasové cibuľky. Lepšie zakorenené vlasy sa stávajú silnejšími a menej náchylnými na vypadávanie. Zamedzuje sa nadmernému vylučovaniu séba z mazových žliaz, vlasy nemajú mastné korienky a vďaka ľahučkej textúre oleja sú korienky nadvihnuté. Účes získava objem, vlasy sa ľahšie upravujú a sú oveľa lepšie chránené. Toto všetko je možné vďaka pár kvapkám Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou, ktorý je bohatý na:

 •  olej z Borovice sibírskej (Pinus Sibirica Nut Oil),
 •  kokosový olej (Cocos Nucifera Oil),
 •  argánový olej (Argania Spinosa Kernel Oil),
 •  ricínový olej (Ricinus Communis Seed Oil),
 •  bambucké maslo (Butyrospermum Parkii Butter),
 •  olej z passion fruit (Passiflora Edulis Seed Oil),
 •  babassu olej (Orbignya Cohune Seed Oil),
 •  monoi olej (Tiare Flower Extract + Cocos Nucifera Oil),
 •  cupuacu maslo (Theobroma Grandiflorum Seed Butter).

NANOIL PRE VLASY SO STREDNOU PÓROVITOSŤOU

Pre koho?
Vlasový olej pre vlasy so strednou pórovitosťou, vlnité, slabé, suché, poškodené, bez ochrany, matné a náchylné na štiepenie končekov a lámanie.

Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou je rozhodne najpopulárnejším produktom sady, ktorý v sebe spája šesť olejov plus dodatočné vylepšujúce ingrediencie (kerastim, baicapil, silk, UV filter, vitamíny A a E). Tento vlasový olej dodáva vlasom so strednou pórovitosťou komplexnú ochranu pred nepriaznivými faktormi. Jeho formula ľahko preniká do vnútra štruktúry vlasov, ale tiež mení vzhľad vlasov zvonku. Vďaka Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou získajú vaše doteraz matné pramene skvostný lesk, stanú sa pružnejšími a jemnými na dotyk. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou skvelým spôsobom ovplyvňuje aj stav pokožky hlavy, tak, že upokojuje podráždenie, dokonale hydratuje a posilňuje vlasové cibuľky. Efektívna výživa a hydratácia urýchľujú rast vlasov, zabraňujú ich vypadávaniu, robia ich viditeľne zdravo-vyzerajúcimi a nádhernými, už po pár použitiach Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou, v ktorom nájdete nasledujúce oleje:

 •  makadamiový olej (Macadamia Ternifolia Oil),
 •  argánový olej (Argania Spinosa Kernel Oil),
 •  marulový olej (Sclerocarya Birrea Seed Oil),
 •  jojobový olej (Simmondsia Chinensis Seed Oil),
 •  olej z passion fruit (Passiflora Edulis Seed Oil),
 •  kokosový olej (Cocos Nucifera Oil).

NANOIL PRE VLASY S VYSOKOU PÓROVITOSŤOU

Pre koho?
Vlasový olej pre vlasy s vysokou pórovitosťou, nadmerne suché, poškodené, krehké, s rozštiepenými končekmi, náchylné na tvorbu lupín, matné a nadmerne vypadavajúce.

Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou je koncentrovanejší než akýkoľvek iný produkt v tejto kolekcii. Obsahuje šesť olejov s vysoko koncentrovaným obsahom vzácnych nenasýtených mastných kyselín omega 3 a omega 6, ktoré sú obohatené o dodatočné ingrediencie (panthenol, lanolín, kerastim, silk, baicapil, UV filter, keratín, vitamín E). Toto zloženie poskytuje vlasom intenzívnu a hĺbkovú regeneráciu, opravu vonkajšej keratínovej štruktúry a uzatvára vonkajšiu vrstvu vlasov. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou pôsobí aj na citlivú pokožku hlavy, ktorú vyživuje a hydratuje a upokojuje aj jej podráždenie. Výsledkom sú vitálnejšie, správne hydratované a pružné vlasy, ktoré prestávajú nadmerne vypadávať, nemajú mastné korienky, ani lupiny. Tento typ komplexnej ochrany, regenerácie a skrášlenia vám dodá malé množstvo Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou, ktoré pozostáva z:

 •  mandľový olej (Prunus Amygdalus Dulcis Oil),
 •  argánový olej (Argania Spinosa Kernel Oil),
 •  púpalkový olej (Oeonthera Biennis Seed Oil),
 •  avokádový olej (Persea Gratissima Oil),
 •  olej z passion fruit (Passiflora Edulis Seed Oil),
 •  bavlníkový olej (Gossypium Seed Oil).

POROVNANIE – VLASOVÉ OLEJE NANOIL

Najviditeľnejším rozdielom medzi vlasovými olejmi Nanoil je ich zloženie, ktoré určuje ich účinky a používanie. Každý z nich pozostáva zo špecifického množstva prírodných olejov, za ktorých účinkami stojí správny obsah nasýtených alebo nenasýtených mastných kyselín pre daný typ vlasov. Zároveň je dôležité, že všetky vlasové oleje Nanoil pre rôzne pórovitosti, majú úplne prírodné zloženie, bohaté na vysokokvalitné aktívne látky. Nikto iný neponúka tri tak dokonale vyvinuté prípravky, pre všetky problémy vlasov. Tieto rozdiely v zložení a určení sú tým, čo zvýrazňuje všetky vlasové oleje Nanoil a zároveň ich odlišuje od iných produktov, ktoré sa sústredia len na daný problém. Je to jediná sada vlasových olejov, ktorá sa sústredí na starostlivosť o vlasy, pričom ladí s vonkajšou štruktúrou vlasov.

Okrem toho, celá rada má množstvo vlastností, vďaka ktorým toho majú veľa spoločného. Nie len elegantnú fľaštičku, ale aj to, čo je ukryté v jej vnútri. Všetky vlasové oleje Nanoil, bez ohľadu na typ, majú ľahučkú a skutočné príjemnú formulu. Rýchlo sa absorbujú do vlasov a pokožky hlavy, pričom nezanechávajú na vlasoch žiadnu mastnotu, pretože oleje majú vo svojom zložení mastné kyseliny, ktorých čiastočky majú dokonalú veľkosť. Vďaka tomu sa vlasové oleje Nanoil hodia k prirodzenej, ochrannej hydrolipidovej bariére vlasov a pokožky hlavy. Avšak niekedy treba pri vlasových olejoch Nanoil zvýrazniť aj ich ľahkú formulu, pretože tá v skutočnosti poskytuje rôznorodosť pri aplikovaní. Vlasové oleje Nanoil sa môžu použiť na suché alebo mokré vlasy, cez noc alebo počas dňa, v malom množstve pred alebo po stylingu, ale aj ako intenzívna kúra alebo prídavok k iným produktom. Jeden z troch prípravkov vám stačí na to, aby nahradil všetky ostatné prípravky pre starostlivosť o vlasy.