Schwarzkopf BC Bonacure – Oil Miracle Line

BC Bonacure Oil Miracle je rada vlasových olejov od Schwarzkopf, pri ktorej sa vám takmer okamžite vybaví sila prírodných olejov. Je to pravdepodovne preto, lebo zavalité fľaštičky vyrobené z ľahkého plastu pripomínajú olejové kvapky – sú širšie na spodku a užšie na vrchu. Fľaštička sa drží veľmi pohodlne. Bohužiaľ, žiaden z produktov Schwarzkopf BC Oil Miracle nebol vybavený aplikátorom, čo vám dodatočne môže sťažiť jeho aplikáciu.

Hustý vlasový olej sa nenanáša práve najľahšie cez malý otvor na vrchu.

schwarzkopf-bc-bonacure-seria-oil-miracleOIL MIRACLE FINISHING TREATMENT

Pre koho?
Vlasový olej pre normálne a husté vlasy.

Oil Miracle Finishing Treatment je vlasový olej, ktorého hlavnou úlohou je postarať sa hlavne o normálne a husté vlasy. Môže sa používať univerzálne – ako hydratačný prípravok, na zabránenie krepovatenia, ochranu pred vysokými teplotami alebo pre skrášlenie vlasov. BC Oil Miracle Finishing Treatment poskytuje vlasom zdravý lesk, hodvábnu jemnosť a viditeľne ich posilňuje a to všetko vďaka kombinácii dvoch olejov:

  •  slnečnicový olej (Helianthus Annuus Seed Oil),
  •  argánový olej (Argania Spinosa Seed Oil).

OIL MIRACLE LIGHT FINISHING TREATMENT

Pre koho?
Vlasový olej pre jemné a normálne vlasy.

Starostlivosť o vlasy s BC Oil Miracle Light Finishing Treatment je komplexnejším riešením. Predovšetkým posilňuje slabé vlasy a hydratuje aj tie najhlbšie štruktúry vlasov. Light Finishing Treatment od BC Bonacure zaručuje jemnosť a lesk bez toho, aby zaťažil vlasy. Jemné vlasy získajú objem bez efektu krepovatenia. Navyše poskytuje Oil Miracle Light Finishing Treatment aj ochranu počas úpravy jemných vlasov, čo je možné vďaka kombinácii dvoch olejov so skvelou absorbciou:

  •  marulový olej (Sclerocarya Birrea Seed Oil),
  •  slnečnicový olej(Helianthus Annuus Seed Oil).

OIL MIRACLE ROSE OIL HAIR & SCALP TREATMENT

Pre koho?
Vlasový olej pre poškodené vlasy a na pokožku hlavy.

Oil Miracle Rose Oil Hair & Scalp Treatment je jediný olej v tejto rade, ktorý je vhodný pre vlasy aj pokožku hlavy. Okrem hĺbkovej výživy a regenerácie, Schwarzkopf Miracle Rose Oil aj upokojuje pokožku hlavy a skrášľuje vlasy. Pramene budú hladšie, lesklejšie a pevnejšie. Skrotenie neposlušných vlasov a zabránenie ich vysúšaniu sú výsledkami kombinácie ružového a ovocného oleja v BC Bonacure Rose Oil:

  •  olej z divej ruže (Rosa Canina Fruit Oil),
  •  ružový olej (Rosa Damascena Flower Oil),
  •  marhuľový olej (Prunus Armeniaca Kernel Oil).

OIL MIRACLE BARBARY FIG OIL & KERATIN RESTORATIVE TREATMENT

Pre koho?
Vlasový olej pre veľmi suché a krehké vlasy.

Pre drsné, suché, poškodené a rozlietané vlasy vymyslel Schwarzkopf aj Oil Miracle Barbary Fig Oil s keratínom. Olej má zjemniť vlasy, uľahčiť česanie, zabrániť odstávaniu vlasom a ochrániť ich pred škodlivými faktormi. Lesk a posilnenie sú výsledkami obnovy štruktúry vlasov. BC Oil Miracle Restorative Treatment pozostáva z dvoch vlasových olejov, ktoré hlboko preniknú do štruktúry a doplnia jej straty, ale taktiež uzatvoria nadvihnuté kutikuly:

  •  olej z opuncie (Opuntia Ficus-indica Seed Oil),
  •  marhuľový olej (Prunus Armeniaca Kernel Oil).

POROVNANIE – OIL MIRACLE

BC Oil Miracle sa medzi sebou líšia hlavne svojou konzistenciou a farbou. Môžete si vybrať z jantárového, zlatého, ružového a fialového oleja. Najhustejší je BC Bonacure Oil Miracle Finishing Treatment. Svetlá verzia nie je až taká hustá a ružový olej BC Miracle Rose Oil je veľmi tekutý a nemá podobu oleja. Olej z opuncie od Schwarzkopf je dosť hustý, pretože sa musí dokonale hodiť k poškodenej a drsnej štruktúre vlasov s vysokou pórovitosťou.

Vôňa BC Oil Miracle je ďalším rozdielom. Najkrajšiu vôňu z celej sady má Oil Miracle Rose Oil Hair & Scalp Treatment, ktorý má skutočne nádhernú a jemnú vôňu ruží z čerstvých kvetov. Skoro tak dobre vonia aj olej z opuncie. Oil Miracle Finishing Treatment pre husté vlasy a verzia pre jemné vlasy majú identickú vôňu – veľmi sladkú, intenzívnu a ťažkú.

Vlasové oleje od Schwarzkopf, BC Bonacure Hairtherapy sú produktami, vhodnými pre použitie na suché a mokré vlasy. Ružová verzia s ružovým olejom sa dá použiť aj na olejovú kúru pokožky hlavy. Všetky sú založené na dvoch prírodných olejoch, hodiacich sa presne k problému, ktoré sú doplnené o pár ľahkých silikónov a alkoholov v malom množstve.