Matrix – Oil Wonders Line

Je nemožné vynechať Matrix Oil Wonders. Tieto oleje pútajú pozornosť svojim orientálnym dizajnom. Štyri vlasové oleje boli naliate do úzkych fľaštičiek, vyrobených z kvalitného plastu a vybavené čiernym vrchnákom, ku ktorému je pripojený praktický rozprašovač. A predsa, najdôležitejšie pri Matrix Oil Wonders je, že vyzerajú nádherne. Etiketa so vzorom kvapiek je dokonalým predstavením starostlivosti o vlasy priamo z Egypta, Amazónie a Indie.

Ružový ibištek, oranžová amla a nebovo modré murmuru – sú troma návrhmi pre starostlivosť, ktoré boli vydané ako profesionálna kozmetika Oil Wonders.

matrix-seria-oil-wondersOIL WONDERS EGYPTIAN HIBISCUS

Pre koho?
Vlasový olej pre farbené alebo matné vlasy.

Matrix Oil Wonders Egyptian Hibiscus je olej určený špecálne pre farbené vlasy. Regeneruje ich a poskytuje ochranu (vrátane tepelnej), ale taktiež zamedzuje vymývaniu farby, dodáva jej lesk a zabraňuje zmatneniu. Vlasový olej Oil Wonders Egyptian Hibiscus vlasy hydratuje, a tak eliminuje ich problém vysúšania po farbení. Hladké pramene, plné lesku a intenzívnej farby sú výsledkom oleja, obohateného o rastlinné výťažky s úžasnými posilňujúcimi schopnosťami:

  •  olivový olej (Olea Europaea Oil),
  •  výťažok z ibišteka (Hibiscus sabdariffa Extract).

OIL WONDERS INDIAN AMLA

Pre koho?
Vlasový olej pre poškodené, krehké a citlivé vlasy.

Oil Wonders Indian Amla je olej od Matrix, ktorý perfektne pôsobí na vlasy, ktoré potrebujú posilnenie a ochranu. Zmes cenných ingrediencii garantuje univerzálnosť prípravku. Oil Wonders Indian Amla poskytuje vlasom obnovu, hladkosť a lesk, ale taktiež ich vyhladzuje, a to tým, že uzatvára nadmerne nadvihnuté kutikuly. Hĺbková regenerácia, zlepšenie kondície, komplexná ochrana a regulácia hladiny hydratácie, to všetko je možné vďaka dvom kľúčovým ingredienciám:

  •  olivový olej (Olea Europaea Oil),
  •  výťažok z amla (Phyllanthus Emblica Fruit Extract).

OIL WONDERS AMAZONIAN MURUMURU

Pre koho?
Vlasový olej pre neposlušné vlasy.

Vytvorenie dokonalého vlasového oleja pre styling je asi nemožné, ale Matrix Oil Wonders Amazonian Murumuru je jedným z univerzálnejších prípravkov. Účinkuje na každý typ vlasov, ktoré majú problém s úpravou. Olej skvelo hydratuje a dodáva vlasom lesk, dodatočne uľahčuje česanie, pretože ich pokrýva jemnou, vyhladzujúcou vrstvou. Používanie vyhladzujúceho Amazonian Murumuru Matrix Oil Wonders je skvelým spôsobom, ako na dlhý čas získať rovné a hladké vlasy. Všetko je to zásluhou dvoch kľúčových ingrediencii:

  •  olivový olej (Olea Europaea Oil),
  •  murumuru maslo(Astrocaryum Murumuru Seed Butter).

OIL WONDERS SHARP CUT OIL

Pre koho?
Vlasový olej profesionálne vytvorený pre všetky typy vlasov.

Oil Wonders Sharp Cut Oil je výživný vlasový olej, ktorý uľahčuje nadobudnutie dokonalého účesu. Kozmetiku Matrix často používajú kaderníci a vlasoví stylisti a tento vlasový olej sa im kláňa. Sharp Cut Oil je dvojvrstvový vyhladzujúci olej, ktorý pomáha pri úprave účesu. Dodatočné vlastnosti ako výživa, hydratácia a regenerácia sú výsledkom obohatenia Matrix Oil Wonders Sharp Cut o prírodný olej:

  •  argánový olej (Argania Spinosa Kernel Oil).

POROVNANIE – OIL WONDERS

Okrem originálneho dizajnu majú vlasové oleje Matrix Oil Wonders aj veľmi príjemnú textúru. Nemajú typickú olejovú formulu, ktorá by mohla vlasy zaťažiť. Oil Wonders sú dosť tekuté oleje, čo by sa malo považovať za výhodu. Je oveľa ľahšie tento olej nasprejovať na vlasy pomocou rozprašovača. Jednoduchosť aplikácie a možnosť použitia na suché a mokré vlasy sú rozhodne silnou výhodou Oil Wonders.

Matrix Oil Wonders majú bezfarebné formuly s intenzívnou vôňou. Na ukážku, Oil Wonders Egyptian Hibiscus vonia nádherne, jemne a veľmi kvetinovo, jarne. Avšak dvojvrstový (a zároveň dvojfarebný) olej Sharp Cut má silnú parfumovanú vôňu, ktorá by sa mala spájať s dobrými kaderníckymi salónmi. Vôňa je rozhodne niečo, čo odlišuje všetky oleje v tejto sade.

Niečo viac sa musí povedať o zložení olejov. Nanešťastie, ani jeden z nich nevyniká ani neprekvapuje prírodnou formulou. Matrix Oil Wonders obsahuje v zložení len jeden olej (v každom prípade), ktorý bol pravdepodobne obohatený o daný výťažok. Oil Wonders obsahuje veľké množstvo silikónov, alkoholov a konzervantov.